Vaše zkušenosti

Konečne dobre spím!, 8/11/2009

 

Mám zdravotné problémy so srdcom a možno aj preto som nemohol v noci spávať. Dcéra mi kúpila Benosen. Užívam 2 tabletky pred spaním a môžem povedať, že sa naozaj konečne dobre vyspím.

Viliam, Bratislava

Díky za Benosen !, 7/21/2009

  Je mi 56 a mám psychicky náročné povolání, při němž dost často musím pracovat dlouho do noci - a to pak nejde o půlnoci vypnout počítač a v půl jedné už být v "limbu". poslední dobou jsem brala mojí lékařkou předepsaný Stilnox čím dál častěji  - až mě zaujala reklama v televizi (normálně na reklamu nedám, ale tahle je perfektní - přesně vyjadřuje pocity člověka, co nemůže spát )a zkusila jsem Benosen. Fakt zabírá ! A tak mám Stilnox jen jako pojistku - když  je opravdu nejhůř .Ale to je tak jednou, dvakrát za měsíc . Díky za Benosen !

Michaela, Plzeň

Benosen je prima, 7/3/2009

Benosen je prima, slyšela jsem o něm v reklamě a později, když jsem měla problémy se spaním, jsem si ho koupila, nemůžu si ho vynachválit, opravdu super.

Jana, Opava

Vstávání, 1/21/2009

Užívám Váš přírodní preparát Benosen denně a je mi díky němu senzačně. Konzultovala jsem to i s lékařem. U mně nikdy nebyl problem s usnutim, ale se vstáváním. Teď je to fajn!

Vlaďka.M.

Stresy v práci..., 1/13/2009

Měla jsem stresy v práci a v rodině a tak moje spaní nebylo nic moc. Kamarádka mi poradila ať si koupím Benosen a že se to určitě zlepší. A musím říct, že měla pravdu. Po dlouhé době jsem se konečně dobře vyspala!

Helena M.


Stránka č. 1 z 2
předchozí | 1 : 2 | následující

Přidejte svou zkušenost s naším výrobkem This Is CAPTCHA Image