Nejčastější dotazy

Pokud jste zde nenalezli odpověz na Váš dotaz, zeptejte se odborníků na stránkách Klubu zdraví Walmark.

Dobrý den, poslední dobou mám problémy se spánkem, respektive spíše s časným buzením. Budím se okolo 3:30 ráno a vstávat mám přitom až za více jak hodinu. V noci se nebudím. Může mi pomoci přípravek Benosen? Nemůže ovlivnit účinek antikoncepce, kterou užívám? Děkuji.

Dobrý den,

přípravek benosen obsahuje látky, které pozitivně ovlivňují kvalitu spánku a jsou doporučovány při potížích s časným ranním buzením. Přípravek Benosen neovlivňuje účinek antikoncepce.

dobrý den, jen se chci zeptat, zda mohu brát výrobky Benosen, Viaderm a Betakarotén zároveň.

Dobrý den,

uvedené přípravky můžete užívat dohromady.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se může Benosen používat denně a nepřetržitě. Děkuji.

Dobrý den,

zpravidla je možné i dlouhodobé užívání Benosenu. Nicméně při dlouhodobých poruchách spánku zároveň doporučuji pravidelné vyšetření u lékaře.

Může Benosen nahradit užívaní léku Stilnox - babičce na spaní? Dobrý den přeje Dekojová Světice

Dobrý den,

záleží na konkrétních potížích se spánkem. Jestliže je Stilnox doporučen lékařem, je vhodné nejdříve případnou změnu s ošetřujícím lékařem konzultovat. Vzhledem k tomu, že přípravek Benosen je na přírodní bázi, nemusí být účinek srovnatelný se syntetickým léčivem, ale opravdu záleží na konkrétní situaci, zhodnocení výskytu nežádoucích účinků u podávaného léčiva apod.

dobrý den, ptala sem se na užívání Benosenu, Viadermu a Betakaroténu zároveň. Je možné k těmto výrobkům užívat i Vironal, Imunostim a Aescin-teva? předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

můžete užívat k uvedeným výrobkům také Vironal, Imunostim a Aexcin- teva.


Stránka č. 1 z 3
předchozí | 1 : 2 : 3 | následující