Jak Benosen® působí?

foto

Složení přípravku Benosen® je speciálně vyvinuto na bázi ověřených látek, které mají blahodárný vliv na kvalitu všech tří fází spánku.
Benosen® obsahuje účinnou kombinaci osvědčených rostlin - kozlík lékařský (Valeriana officinalis) a chmel otáčivý (Humulus lupulus), které jsou již od dávných dob užívány v lidovém léčitelství. Standardizované extrakty těchto bylin mají příznivý vliv na spánek.

Kombinace extraktů obou rostlin je ověřená a používaná jako přírodní alternativa k syntetickým léčivům. Účinné látky obsažené v těchto extraktech působí přirozeným způsobem na receptory v mozku, které jsou zodpovědné za spánek a zklidnění nervové činnosti.

Fáze USÍNÁNÍ

Ve fázi usínání mozek vysílá takzvané alfa-vlny, které jsou projevem relaxace organizmu. Ta je nezbytná pro zklidnění nervové činnosti před spánkem. Extrakt kozlíku a chmele přispívá k celkové relaxaci organismu, uklidnění činnosti mozku a přípravě našeho organizmu na spánek. Aktivní látky působí přirozeným způsobem na receptory v mozku, které jsou zodpovědné za spánek.

Fáze SPÁNKU

Ověřená kombinace extraktů chmele a kozlíku je zodpovědná za klidný a hluboký průběh spánku.

Fáze PROBOUZENÍ

Zklidňující účinky extraktu chmele a kozlíku přispívají k úlevě od napětí a stresu.