Nejčastější dotazy

Pokud jste zde nenalezli odpověz na Váš dotaz, zeptejte se odborníků na stránkách Klubu zdraví Walmark.

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ,zda mužu užívat Benosen na klidný spánek/mám problém že se v noci budím/, užívám Ginko max na prokrvení mozku a hukot v uších.Ginko beru vždy ráno.Lze to užívat dohromady?Děkuji

Dobrý den,

oba přípravky můžete užívat současně.

Dobrý den , mám problém s nespavostí. jsem v přechodě, přestala jsem užívat hormonální léčbu po 10 letech . Prosím poradte přírodní léčbu.

Dobrý den,

v naší nabídce máme výrobek Benosen, který obsahuje kombinaci látek , které pomáhají uvolnit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu  a tak zkvalitnit spánek. Tento výrobek napomáhá rychlejšímu usnutí, usnadňuje vstávání a blahodárně ovlivňuje kvalitu spánku. Výrobek obsahuje extrakty z kozlíku lékařského a chmele otáčivého. Dále obsahuje L-theanin. Dávkování tohoto výrobku je 1 - 2 tablety dle potřeby, nejlépe 1/2 hodiny před spaním.

Dobrý den, poslední dobou špatně spím, usnu dobře, ale kolem druhé třetí se probudím s nemohu zabrat. Od lékaře mám na předpis lék, ale dlouhodobější užívání nedoporučuje, z důvodu možného návyku. Zjistila jsem přípravek Benosen, že mi mi snad mohl pomoci, případně ještě nějaký jiný preparát z Vaší řady? Děkuji Mašková

Dobrý den paní Mašková,

děkuji Vám za dotaz. V současné době máme v nabídce právě novinku Benosen, kterou Vám doporučuji používat. Jiný produkt pro klidný a kvalitní spánek není v naší nabídce.

Pokud by problémy se spánkem měly návaznost např. na hektický průběh dne, stresové situace a podobně, doporučila bych Vám během dne užít např. produkt Stresvit nebo Ginkostim. Informace o těchto produktech uvádím v příloze.

Děkuji Vám za zájem o naše produkty a služby a přeji hezký den.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nemůže vzniknout na Benosen návyk, tak jak je tomu u jiných léků na spaní. Děkuji - Marečková

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Všechny aktivní látky obsažené v přípravku Benosen jsou přírodního a přírodně identického původu. Jejich účinnost je ověřená a u produktu není možný vznik návyku. Výhodou Benosenu je i fakt, že není omezena doba jeho užívání.


Stránka č. 3 z 3
předchozí | 1 : 2 : 3 | následující